Kargo ve Teslimat

Bozkarpet.com ürünlerinizi, siz aksini belirtmedikçe Yurtiçi Kargo ile göndermektedir. Siparişinize ait ürün/ürünler, Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilecek şekilde işlem görür. Teslimat sırasında belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu size en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Paketiniz, 48 saat içerisinde şubeye gidip teslim almamanız durumunda bize iade edilir.

Teslim aldığınız ürünü kargo yetkilisi nezaretinde kontrol ederek teslim almanız çok önemlidir, sonrasında mağdur duruma düşmemeniz için lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti gösteriniz. Ürününüz teslimat sürecinde zarar görmüş ise ürününüzü teslim almayıp, kargo yetkilisine tutanak tutturarak siparişi iade ediniz. Ürün en kısa sürede yenisiyle değiştirilerek size gönderilecektir.

Ürünün hasarlı olduğuna dair, kargo yetkilisine tutanak tutturmamanız durumunda; ürün hasarından kaynaklanan zararın, kargo şirketinden tazmin edilemeyeceğinden bu bedelin tarafınıza iâdesi yapılamamaktadır.