2-3 gün içinde Turbo Filter 1000

AQUAEL TURBO FILTER, akvaryum suyunun arıtılması ve havalandırılması için tasarlanmıştır. Çift filtrasyon sağlar: mekanik ve biyolojik, sessiz ve enerji tasarrufu sağlar. BioCeraMAX 600, BioCeraMAX 1200, BioCeraMAX Pro 1600, ZeoMAX PLUS, CarboMAX PLUS, NitroMAX PRO, PhosMAX BASIC ve PhosMAX PRO gibi AQUAEL'in sunduğu herhangi bir biyolojik ve kimyasal filtre kartuşunun kullanımına izin verir .

Mühürlü rotor odası, düşük enerji tüketimi ile yüksek verimliliklerine katkıda bulunur. AQUAEL TURBO FILTER iç filtrelerinin tüm modelleri cama iletilen titreşimleri sönümleyen ve ayrıca cihazın çalışmasını ses geçirmez hale getiren özel şok emici vantuzlarla donatılmıştır.

TURBO FILTER 1000, 1500 ve 2000 modelleri, sessiz çalışmalarını sağlayan ve dayanıklılıklarını garanti eden seramik rotor ekseni ile donatılmıştır.

AQUAEL TURBO FILTER iç filtrelerinin özel tasarımı, ortam kaplarını ihtiyaca bağlı olarak herhangi bir filtre malzemesi ile genişletmelerine ve doldurmalarına olanak tanır.

Başlangıç​​kiti şunları içerir:

  • TURBO FILTER 500 modeli için 250 ml ve TURBO FILTER 1000, 1500 ve 2000 modelleri için 625 ml kapasiteli gevşek ortam için kap,
  • BioCeraMAX Pro 600 biyolojik filtrasyon kartuşu ile başlangıç ​​dolumu,
  • yüksek filtreleme parametrelerini mümkün olduğunca uzun süre korumanıza izin veren, uygun şekilde ayarlanmış yoğunluğa sahip bir sünger.

3 TURBO filtre kurulum konfigürasyonu vardır: sadece sünger, sadece konteyner ve konteyner artı sünger. Aksesuar olarak da temin edilebilen filtre malzemesi kapları, kolay bağlantı için özel olarak geliştirilmiş bir sistem sayesinde kolonlar halinde serbestçe düzenlenebilir.
Böyle bir prosedür aracılığıyla, 
akvaryum için dahili filtreleri , en önemlisi, tam olarak ihtiyaçlarımıza göre uyarlanmış, benzeri görülmemiş filtreleme parametrelerine sahip özel cihazlara dönüştüreceğiz.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 0,00TL 0,00TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Turbo Filter 1000

  • Görüntülenme: 7
  • Ürün Kodu: 109403
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde